Aktualności

Dane Calltrackera – Sierpień 2017 [INFOGRAFIKA]

15 września 2017

Calltracking w liczbach… Zapraszamy na pierwsze zestawienie trendów wynikających z mierzenia ruchu telefonicznego kierowanego do firm.

Marketing w małej firmie – sprawdzone pomysły na szybki rozwój biznesu

30 sierpnia 2017

Co charakteryzuje marketing w małej firmie? Głównie niewielki budżet. Mówi się, im mniej pieniędzy na promocję, tym mniejsza szansa na dotarcie do klientów. Jest to mit, ponieważ dziś, dzięki łatwemu dostępowi do przeróżnych narzędzi, można prowadzić bardzo skuteczne działania marketingowe, wydając na to naprawdę niewielkie kwoty. Zobacz, na co warto postawić, realizując marketing w niewielkim...

Instagram dla firm – jak wykorzystać serwis w działaniach marketingowych

18 lipca 2017

Social media to nie tylko Facebook. Ba! Instagram jest również perspektywicznym medium dla biznesu. Coraz więcej firm przenosi się całkowicie na Instagram, lub uzupełnia swoje działania marketingowe właśnie w oparciu o tę społecznościówkę. Czy warto? Dlaczego warto? I jak to zrobić?

Funkcjonalności Calltrackera

30 marca 2017

Calltracker opiera się na dwóch rodzajach funkcjonalności. Rozwiązaniach analitycznych i związanych z zarządzaniem kontaktami telefonicznymi. Mierzymy źródła gorących leadów telefonicznych. Rejestrujemy rozmowy prowadzone przez sprzedawców z klientami.

Zapisz się do naszego newslettera

Cotygodniowa dawka inspiracji prosto na Twoja skrzynkę.

Skontaktuj się z nami

Sprzedaż: +48 22 378 29 52

Wsparcie techniczne: +48 535 897 265

kontakt@calltracker.pl

Excelead S.A.
Al. Jana Pawła II 61 lok. 211
01-031 Warszawa