Pozyskuj więcej klientów, wydawaj mniej na reklamę.

Rozpocznij darmowy okres próbny

Dla naszych klientów:

Jak to działa?

Reklamujesz się, publikujesz oferty, prowadzisz inne działania marketingowe?
Sprawdź Calltrackera i dowiedz się, które z nich skutecznie pozyskują klientów.

Zaznacz, które źródła marketingowe chcesz analizować

Każdemu źródłu marketingowemu przypisywany jest specjalny numer telefonu do call trackingu.

Użyj gotowego skryptu na stronie

Skrypt call tracker automatycznie mierzy ile połączeń wygenerowało każde źródło marketingowe.

Analizuj statystyki rozmów i źródeł, które je wygenerowały

Otrzymasz statystyki wskazujące, które akcje marketingowe przyczyniły się do pozyskania klientów.

Optymalizuj budżet reklamowy i wydawaj pieniądze na media, które się sprawdzają

Uzyskasz większą sprzedaż dzięki zaangażowaniu w źródła, które wydajnie pozyskują klientów.

Calltracker i

Finanse są bardzo trudnym rynkiem. Jak zwiększyć liczbę klientów dzwoniących do Twojej firmy samodzielnie? Zaufanie to podstawa. Ale jest coś więcej. Śledząc kanały marketingowe, z których korzystasz, dowiesz się, które z nich należy rozwijać, które poprawiać, a które zlikwidować. Wsparcie Calltrackera pomoże Ci w zdobyciu większej ilości gorących leadów telefonicznych. Zdajesz sobie sprawę jak niewiele dzieli Ciebie od sprzedaży.

Skuteczność działań agencji marketingowych to podstawa. Nasze rozwiązanie zapewnia mierzenie telefonicznych konwersji offline, które znacznie poprawiają efektywność kampanii i zwrot z zainwestowanego w nie kapitału.

Czy serwisy ofert się sprawdzają? Jak przekonać klienta do ich usug? Jak mierzyć telefony pozyskane za pośrednictwem serwisu ofert? Co z tymi, którzy kliknęli w ofertę znajdującą się na serwise? Czy kupili oferowany produkt lub usługę? Call tracking to odpowiedź na te pytania. Prowadzisz serwis pokaż ogłoszeniodawcom swoją wydajność i rozliczaj się z nimi w oparciu o wygenerowane leady sprzedażowe. Korzystasz z serwisu sprawdź efektywność swoich ogłoszeń.

Branża hotelarska to rezerwacje przez telefon. Hotelarze interesują się źródłami, które najlepiej generują klientów. Mocno pracują nad marką i zadowoleniem klienta z obsługi. Dajemy im możliwość doskonalenia obu tych elementów.

SPA, gabinety medycyny estetycznej, medycyna specjalistyczna, takie firmy coraz częściej korzystają z różnych form marketingu walcząc o pozyskanie nowych klientów. Mierzalność prowadzonych działań jest jednym z najważniejszych elementów sukcesu. Analiza dokonywana za pośrednictwem Calltrackera to jeszcze więcej. To również wygodne rozwiązanie do monitoringu połączeń przychodzących i poprawiania jakości obsługi klienta.

Proces sprzedaży mieszkania zaczyna się od zapoznania z ofertą i telefonu. Wskazanie, które oferty dzwonią najczęściej, daje przewagę. Optymalizacja działań jest drugim krokiem. Efekt, to szybciej sprzedana inwestycja i niższe koszty reklamowe. Doświadczenie na przyszłość – bezcenne.

Szkolenia to konkurencyjny rynek i droga usługa. Tutaj nie ma wielu telefonów od zainteresowanych klientów. Te nieliczne mogą mieć jednak dużą wartość. Jeszcze większą wartość ma mierzenie jakie działania markietingowe najskuteczniej pozyskują telefony od potencjalnych klientów.

E-commerce próbuje przenieść wszystkie konwersje sprzedażowe na płaszczyznę on-line. Telefon jednak nadal pozostaje istotnym źródłem konwersji nawet w tej branży. Jeżeli stanowią one znaczny udział w Twoich przychodach, oznacza to, że call tracker jest dla Ciebie.

Statystyki pokazujące z jakich mediów dzwonią klienci, pozwalają zwiększyć aktywność w tych mediach, negocjować ceny mediów, które się nie sprawdzają. Ostatecznie prowadzą do zwiększenia sprzedaży i ograniczenia kosztów. Mierzalność wyników ułatwia podejmowanie decyzji, bez presji czasu i wątpliwości towarzyszących działaniom opartym na przypuszczeniach.

Zacznij korzystać

Korzyści

Automatyzujesz proces podejmowania najlepszych decyzji

Decydujesz w oparciu o wyniki zmierzone przez call trackera. Bez presji czasu i wątpliwości towarzyszących działaniom opartym na przypuszczeniach.

Wydajesz mniej na reklamę

Skoro już wiesz, które media się sprawdzają, a które są deficytowe, zaczynasz efektywnie zarządzać środkami przeznaczonymi na kampanie marketingowe. Przesuwasz pieniądze tam, gdzie masz większy zwrot. Likwidujesz nieskuteczne działania. Pozyskujesz klientów niższym kosztem.

Pozyskujesz więcej klientów

Rozwijasz swój biznes optymalizując budżet marketingowy. Te same pieniądze skierowane na efektywniejsze media przyniosą efekt w postaci większej liczby klientów.

Dysponujesz raportami opartymi na analizie handlowych połączeń telefonicznych

Wszystkie dane z call trackingu zbierane są w czasie rzeczywistym w oparciu o połączenia, które wygenerowały poszczególne działania marketingowe.

Poprawiasz jakość sprzedaży i obsługi

Nagrywanie rozmów i monitoring połączeń to podstawa do pracy nad poprawieniem jakości obsługi i efektywności sprzedaży. Teraz dokonasz tego nawet w małej firmie.

Zapisz się do naszego newslettera

Cotygodniowa dawka inspiracji prosto na Twoja skrzynkę.

Skontaktuj się z nami

Sprzedaż: +48 22 765 60 31

Wsparcie techniczne: +48 535 897 265

kontakt@calltracker.pl

Excelead S.A.
Al. Jana Pawła II 61 lok. 211
01-031 Warszawa